مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211

مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211 در هر وجه یک رنگ متمایز دارد و هدف بازی بهم ریختن رنگ های مکعب و کامل کردن رنگ مکعب می باشد به طوری که تمامی وجه های مکعب روبیک یک رنگ باشند. رنگ هایش، تق تق شاخص هنگام چرخیدن قطعاتش، حس خوشایند لمس کردنش و صبر به هنگام حل این معما از جذابیت های خاص این بازی است.

اهداف آموزشی مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211

  • دو نیمکره مغز را به فعالیت وا می دارد
  • باعث افزایش قدرت یادگیری
  • افزایش قدرت تمرکز
  • افزایش هماهنگی بین چشم و دست و داشتن کنترل بر روی حرکات تک تک انگشتان
  • افزایش اعتماد به نفس
  • افزایش هوش منطقی و استدلال حرکات و کشف راه حل های جدید

ناموجود

ناموجود

توضیحات

مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211

مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211 در اصل یک جورچین مکانیکی است که در سال ۱۹۷۴ توسط یک مجسمه‌ساز و پروفسور معمار مجارستانی به نام ارنو روبیک ابداع شد. نام اصلی آن ”مکعب جادویی” است که توسط مخترع آن نام‌گذاری شده‌است. این اسباب بازی در سال ۱۹۸۰ به افتخار سازنده آن به ”مکعب روبیک” تغییر نام یافت و برنده جایزه ویژه بهترین پازل جهان در آلمان شد و گفته شده پرفروشترین اسباب بازی جهان با ۳۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد است.

مکعب روبیک حرفه ای مویو در هر وجه یک رنگ متمایز دارد و هدف بازی بهم ریختن رنگ های مکعب و کامل کردن رنگ مکعب می باشد به طوری که تمامی وجه های مکعب روبیک یک رنگ باشند. مکعب روبیک به عنوان یک شیء جذابیت های خاص خود را دارد. رنگ هایش، تق تق شاخص هنگام چرخیدن قطعاتش، حس خوشایند لمس کردنش و صبر به هنگام حل این معما از جذابیت های خاص این بازی است.

 

اهداف آموزشی مکعب روبیک مویو سه در سه

بازی روبیک یک ورزش فکری محسوب می شود که دو نیمکره مغز را به فعالیت وا می دارد و باعث افزایش قدرت یادگیری، افزایش قدرت تمرکز، افزایش هماهنگی بین چشم و دست و داشتن کنترل بر روی حرکات تک تک انگشتان، افزایش اعتماد به نفس، افزایش هوش منطقی و استدلال حرکات و کشف راه حل های جدید می شود.

کودکان به دلیل ساختار ذهنی انعطاف پذیرشان در حل این پازل عملکرد بهتری نسبت به بزرگترها دارند.

اکثر رکوردهای جهانی مکعب روبیک توسط نوجوانان زده شده است که سن آن ها گاهی به ۸ سال هم میرسد.

این پازل جذاب میتواند ساعت ها کودک شما را مشغول حل خودش کند و خیال شما راحت باشد که در تمام این ساعات کودک شما مشغول ورزش ذهنش بوده است. خیلی از کودکان و نوجوانان در سراسر جهان این بازی را به صورت حرفه ای دنبال میکنند و در مسابقات مختلف آن شرکت میکنند.

پس این ورزش ذهن میتواند به عنوان رشته تخصصی کودک شما هم باشد.

پژوهشهای جدید در موارد حل مکعب روبیک نشان می دهد انجام چنین فعالیت هایی ـ البته اگر تداوم داشته باشد ـ می تواند کمک کند ما حتی هنگامی که پا به سن می گذارید و وارد دوران سالمندی می شوید سرحال بمانید و مغز عملکردش را یکنواخت حفظ کند این بازی باعث پرورش قدرت تمرکز میگردد.

 

مشخصات مکعب روبیک ۳ در ۳ مویو

جنس: پلاستیک
رده سنی: ۵ سال به بالا
رنگ: چند رنگ
دسته بازی: پازل / فکری / ورزشی
مدل: ۳×۳
کشور سازنده: چین

‫۵/۵ ‏‫(۹ نظر)‬

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مکعب روبیک مویو سه در سه دیانما مدل YJ8211”
error: